Dulgher-betonist
Munca la Aelbers

Cu experiență Studii secundare Diverse regiuni negociabilă

Atribuțiile postului

Vă atrage posibilitatea de a lucra ca dulgher-betonist la unele dintre cele mai mari proiecte din Olanda? Este minunat, deoarece facem angajări!

În calitate de dulgher-betonist în domeniul construcțiilor din Olanda, sunteți implicat în crearea cofrajelor pentru beton pentru pereți și podele, între altele. Pe baza desenelor tehnice, pregătiți cofrajul pentru turnarea betonului. Odată betonul turnat, îi conferiți un finisaj frumos și îndepărtați cofrajul odată ce betonul s-a întărit.

Sunteți familiarizat cu amprentarea betonului și știți ce trebuie făcut pentru a finisa cofrajul la timp pentru turnarea betonului.

Șantierul pe care veți lucra

Pentru 2021, dorim să ne extindem echipele în cadrul mai multor proiecte de pe teritoriul Olandei. Vom găsi șantierul potrivit pentru dvs. în funcție de experiența și calificările pe care le aveți. Aveți șansa de a lucra la unele dintre cele mai mari proiecte în următorii câțiva ani!

Aceasta este oferta noastră pentru dvs.

  • Un job cu normă întreagă pe un șantier inovator și impresionant din Olanda.
  • Un loc de muncă sigur, cu condiții de muncă agreabile.
  • Salariu în conformitate cu Contractul colectiv de muncă (CCM) și adaptat la cunoștințele și experiența dvs., plătit mereu la timp.
  • Rambursarea cheltuielilor și orelor de deplasare în conformitate cu CCM.
  • Concediu plătit și zile libere în conformitate cu CCM.
  • Tarif net pentru instrumentele manuale și încălțămintea de siguranță.
  • Contribuție la fondul de pensii, pentru a fi asigurat atunci când va veni momentul să vă pensionați.
  • O mulțime de oportunități de dezvoltare personală și îndrumare personală pe tot parcursul carierei dvs. la noi.

Mai important, dorim să ne asigurăm că vă simțiți acasă la sosirea în Olanda. De aceea, vă vom oferi întotdeauna cele mai confortabile condiții de cazare, acreditate de Fundația de standardizare a locuințelor flexibile (SNF).

Vedeți cum arată casele noastre la interior

Candidatul nostru ideal

  • Aveți 2 ani de experiență ca dulgher betonist sau dulgher/tâmplar în general;
  • Vă pasionează domeniul construcțiilor;
  • Lucrați cu precizie și cu mare atenție la detalii;
  • Conștientizați faptul că suntem toți responsabili pentru siguranța la locul de muncă;
  • Aveți o diplomă VCA / SCC valabilă. Nu aveți una? Vă vom ajuta noi să obțineți diploma.
  • Aveți autoturism personal și un permis de conducere valabil.