Maistru de echipă
Munca la Aelbers

Cu experiență Studii secundare Diverse regiuni

Bine ați venit la Aelbers!

Aelbers Personeel B.V. este o agenție de renume care colaborează cu cei mai mari antreprenori din sectorul construcțiilor din Olanda.
Activăm în domeniul construcțiilor civile din beton și suntem implicați în construirea celor mai mari tuneluri, aeroporturi și poduri din Olanda.
Organizația noastră este membră ABU. Acest lucru vă oferă garanția unui loc de muncă bun.

Responsabilitățile dvs

  • Vă dirijați colegii în spațiul de lucru și organizați materialele de lucru;
  • Aveți experiență de lucru pe un șantier de construcții și dați instrucțiuni;
  • Aveți experiență în realizarea de cofraje pentru beton;
  • Aveți experiență cu „Peri”, „Doka” și cofraje de sistem.

Cerințe

  • Colaborăm cu persoane de diverse naționalități. La noi, toți sunt egali;
  • Un loc de muncă bun la un angajator de încredere;
  • Condiții bune de angajare într-o cultură a siguranței;
  • Salariu atractiv și întotdeauna plătit la timp;
  • Oportunități de dezvoltare personală, cum ar fi cursuri de formare lingvistică și profesională;
  • Cazare într-o locuință îngrijită, unde veți beneficia de o cameră proprie confortabilă.

Doriți să vă alăturați echipei noastre?
Trimiteți-i CV-ul dvs. recrutoarei noastre, Justyna.

justyna@aelberspersoneel.nl

Justyna

Informații de contact

Tel. +31 612 053 096